Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvibille BK

Följ

Kvibille BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:15

      Träning PF-17


      11:15
    • 11:00

      IF Böljan Vit F11 (borta) F-11-13


      13:00
    • 13:30

      Astrio gul (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Kulltorps GoIF (D4H) (hemma) Herr


      16:00
    • 17:00

      P2012 Övernattning Björkevi P-12


      00:00
  • 11Sön
    • 00:00

      P2012 Övernattning Björkevi P-12


      09:00
    • 10:00

      Trönninge IF vit (hemma) P-13-14


      12:00
    • 16:00

      IF Centern F12 (hemma) F-11-13


      18:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:15

      Träning PF16-17


      11:15
    • 10:15

      Träning PF-17


      11:15
    • 12:00

      Andersbergs IK (hemma) Herr


      14:00
    • 13:00

      Centern P2013 (hemma) P-12


      14:30
  • 18Sön
    • 10:30

      Halmstads BK svart (borta) P-13-14


      12:30
    • 16:00

      Vinbergs IF F11 (hemma) F-11-13


      18:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 18:30

      BK Astrio U (hemma) Herr


      20:30
  • 20Tis
    • 18:00

      HBK blå (borta) P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 23Fre
    • 18:00

      IF Leikin (borta) P-09-10-11


      19:30
    • 18:30

      Vapnö IF (borta) Herr


      20:30
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 10:00

      BK Astrio (hemma) P-13-14


      12:00
    • 16:00

      Alets IK F12 (hemma) F-11-13


      18:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 18:30

      IS Örnia (borta) Herr


      20:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 30Fre
    • 18:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) P-09-10-11


      19:30
  • 31Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:15

      Träning PF16-17


      11:15
    • 10:15

      Träning PF-17


      11:15
    • 13:00

      Leikin (hemma) P-12


      14:30