Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kvibille BK

Följ

Kvibille BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:15

      Träning PF16-17


      11:15
    • 10:30

      Kvibille 16 (hemma) PF16-17


      12:30
    • 12:30

      OIS miniserie PF-15


      14:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Seriematch mot HBK P-13-14


      12:00
    • 15:00

      IF Böljan F12 (hemma) F-11-13


      17:00
    • 17:15

      Ätrafors BK (hemma) P-09-10-11


      18:45
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Oskarströms IS U (hemma) Herr


      20:45
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:00

      Laholms FK (hemma) P-09-10-11


      11:30
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:15
    • 10:15

      Träning PF16-17


      11:15
    • 11:00

      Halmstads BK F11 (borta) F-11-13


      13:00
    • 13:00

      Getinge IF (borta) Herr


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      HGH FC F12 (borta) F-11-13


      12:00
    • 13:00

      Trönninge (hemma) P-12


      15:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      18:30
    • 18:30

      IS Halmia U (borta) Herr


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:00

      Match för PF17 i 3. Poolspel mot andra föreningar. PF16-17


      12:00
    • 13:30

      OIS miniserie PF-15


      16:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Seriematch mot SNFF P-13-14


      12:30
    • 11:00

      Oskarströms IS (borta) P-09-10-11


      12:30
    • 11:00

      Getinge (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Trönninge IF (hemma) Herr


      14:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      18:30
    • 17:30

      Sommaravslutning/föräldrarmatch PF-15


      20:00
    • 19:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) Herr


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11-13


      19:00
    • 19:00

      Snöstorp Nyhem FF (borta) Herr


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-13-14


      19:00
    • 17:30

      BK Astrio Röd F12 (hemma) F-11-13


      19:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning PF18-19


      10:00
    • 10:15

      Träning PF16-17


      11:15
    • 13:00

      Ysby BK (borta) Herr


      15:00
  • 30Sön
    • 08:30

      Sisters Football Cup 2024 F-11-13


      16:30
    • 09:30

      Roskilde Pigefodbold (hemma) F-11-13


      10:10
    • 10:00

      Sösdala IF (borta) F-11-13


      10:40
    • 11:00

      Trönninge IF (hemma) F-11-13


      11:40
    • 11:00

      Lilla Torg FF (hemma) F-11-13


      11:40
    • 12:00

      Ängelholms FF (hemma) F-11-13


      12:40
    • 13:00

      Trelleborgs FF (hemma) F-11-13


      13:40
    • 13:00

      Laholms FK:Gul (borta) F-11-13


      13:40
    • 14:30

      Østerbro IF (hemma) F-11-13


      15:10